Reklama

Pomoc dla pana Zenona zbierającego na leczenie sprzedażą książek: ruszyła internetowa aukcja

fot. Magda Wo @ FB
fot. Magda Wo @ FB

Teraz sędziwemu panu zbierającemu na leczenie choroby nowotworowej będzie można pomóc także przez internet.

Ludzie przejęci losem chorego na nowotwór pana Zenona nagminnie wykupują książki z jego straganu. Niektórzy przynoszą także własne lektury, po to by ten mógł je sprzedać. - Teraz zarabiam uczciwie, nie chcę żebrać i kraść - powiedział w rozmowie z Głosem Wielkopolskim Fabiś. Mężczyzna mówi, że na leki brakuje mu około 300 złotych miesięcznie, i deklaruje, że obecnie tyle jest w stanie dorobić sprzedając książki i nie potrzebuje większej pomocy. Mężczyzna zgodził się jednak na przeprowadzenie licytacji jego zbiorów, a także książek, które zostaną przeznaczone na ten cel przez ludzi dobrej woli.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Pomoc w tej akcji zaoferowało Allegro, potentat na rynku internetowych aukcji. To do przedstawicieli tej trafiła nadwyżka książek, które zostały przeniesione Fabisiowi. I to do nich mogą adresować wysyłkę książek, wszyscy chętni, którzy chcieliby pomóc panu Zenonowi.

Osoby skłonne przeznaczyć jakieś przedmioty na aukcję na rzecz pana Zenona mogą zwracać się w tym celu do Małgorzaty Patan z Allegro.pl (ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, z dopiskiem "Książki dla p. Zenona").

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro