Reklama
Reklama

Policja poszukuje mężczyzny, który we wtorek napadł na bank

We wtorek przed godziną piętnastą doszło do napadu na placówkę bankową w Śremie. Policjanci opublikowali wizerunek napastnika.

Informacje o napadzie dotarły do dyżurnego miejscowej policji we wtorek o godzinie 14:42. Do zdarzenia doszło w placówce przy ulicy Moniuszki w Śremie -Z ustaleń policjantów wynika, że napastnik wszedł do placówki, zagroził kasjerce przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał wydania pieniędzy. Kobieta przekazała gotówkę, a sprawca schował ją do reklamówki i oddalił się w stronę ul. Kilińskiego - relacjonuje Ewa Kasińska z miejscowej policji.

Rysopis napastnika:

Mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, ubrany w białą koszulkę z krótkim rękawem, spodnie jeansowe do kolan, białe buty sportowe, ciemne okulary, z lewej strony głowy włosy krótko podgolone, a na środku ścięte "na jeżyka", na lewej ręce tatuaż w kształcie korony.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o zdarzeniu, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerami61 28 - 15 - 211, 997 lub mailowo na adres: [email protected].

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
36.68 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro