Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 0
Reklama

Jak szybko i bezpiecznie naładować samochód elektryczny?

REKLAMA
piątek, 10.08.2018 r.
godz. 16.00
REKLAMA | piątek, 10.08.2018 r., godz. 16.00

Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają na nadzwyczajny komfort życia. Zasoby paliw kopalnych nieustannie się kurczą, a przecież na nich opiera się przemysł motoryzacyjny. Jednak wdrożono już możliwość korzystania w samochodach z naturalnej energii elektrycznej. I to jest jedyna droga rozwoju motoryzacji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
13°C 1031 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Kostal znajduje się wśród wiodących firm zapewniających, że kierowcy bez jakichkolwiek niedogodności mogą korzystać z osiągnięć nowoczesnej technologii. Firma opracowała wiele części do samochodów elektrycznych, obejmujących podstawowe elementy montowane w jednostkach kontrolnych. Nie pracują one na zasadzie standardowych ładowarek do telefonu. Ładują one samochód w zakresie od 3.3 kW do 11 kW, co jest normą dla systemów zasilających pojazdy hybrydowe. Zasilająca jednostka kontrolna Kostal odpowiedzialna jest za przetwarzanie energii z danego źródła do wbudowanych akumulatorów samochodowych w taki sposób, aby akumulatory mogły z niej korzystać.

Dana część samochodowa jest skonstruowana z uwzględnieniem takich niezbędnych informacji jak waga, gęstość mocy, koszt, przestrzeń oraz wydajność. Dzięki jednostce kontrolnej Kostal układy chłodzenia i elektryczne są od siebie odseparowane.

Korzystając z niej nie ma obaw o ryzyko porażenia prądem. Kostal znajduje się wśród najlepszych producentów, którzy zadbali już wcześniej o galwaniczną separację pojazdu oraz jego zasilania sieciowego. A co najważniejsze ładowanie jest natychmiastowe, dzięki czemu nie trzeba długo czekać na stacji ładującej.

Jednostka kontrolna Kostal została skonstruowana zgodnie z ustalonymi przepisami i normami dotyczącymi jakości i niezawodności przekazywania sygnału. Steruje ona innymi układami elektrycznymi pojazdu, takimi jak układ oświetleniowy, komunikacyjny lub funkcje zamykania pojazdu, w celu ukończenia procedury ładowania oraz zapewnienia pełnego naładowania pojazdu.

Artykuł został dostarczony przez www.Autodoc.pl

Reklama