Reklama

Poznański aktor zagra w najnowszym sezonie "Gry o tron"

fot. Teatr U Przyjaciół
fot. Teatr U Przyjaciół

Paweł Sakowski z Teatru U Przyjaciół pojawił się w obsadzie kilku odcinków najpopularniejszego serialu na świecie.

Sakowski propozycje, by zagrać w "Grze o tron" otrzymał w wyniku zbiegu okoliczności. Jak to często w życiu bywa, zawdzięcza ją przypadkowemu spotkaniu w pubie. Aktor z "U Przyjaciół" będąc w Irlandii spotkał człowieka, pracującego przy produkcji serialu "Wikingowie", który namówił go do złożenia swojej aplikacji. Poznaniak nie musiał czekać długo na odpowiedź, po kilku dniach zadzwonił telefon z zaproszeniem na casting. Jak się jednak okazało, wcale przesłuchanie wcale nie dotyczyło anonsowanej wcześniej serii o przygodach Ragnara Lothbroka i jego ludu, a najpopularniejszego serialu naszych czasów.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Sakowski spędził na planie zdjęciowym 12 dni. Jak powiedział Radiu Szczecin, które pierwsze napisało o jego udziale w "Grze o tron", na ekranie będzie go widać w dwóch, trzech odcinkach. Aktor nie chce zdradzać więcej szczegółów, zresztą zabrania mu tego jego kontrakt. Nowy sezon "Gry o tron" na ekrany telewizorów i laptopów trafi w kwietniu przyszłego roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
21.55 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro