Reklama

Znamy "Dzielnicowego roku" w powiecie poznańskim

fot. powiat.poznan.pl
fot. powiat.poznan.pl

W poniedziałek 30 lipca odbyły się uroczyste obchody Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Przy okazji wybrano dzielnicowego roku.

Przy okazji uroczystości policjantki i policjanci otrzymali służbowe awanse, a niektórzy z nich zostali uhonorowani szczególnym laurem. Chodzi o tytuł "Dzielnicowego roku". Oprócz wyróżnienia, laureaci dostali także nagrody finansowe.

Miano najlepszego "Dzielnicowego roku" przypadło asp. Tomaszowi Kasprzakowi z Komisariatu Policji w Kostrzynie. Na jego konto trafi z tej okazji dodatkowe 3,5 tys. zł. Drugie miejsce stało się udziałem sierż. Michała Orczykowskiego z Komisariatu Policji w Suchym Lesie, co wiąże się z gratyfikacją w wysokości 2 tys. zł. Ostatnie miejsce na podium zajął zaś st. sierż. Jakub Ból z Komisariatu Policji w Pobiedziskach, który w związku z tym otrzymał 1,5 tys. zł.

Konkurs jest organizowany corocznie, a jego celem jest podniesienie rangi dzielnicowego. Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 17 funkcjonariuszy pełniących tę funkcję.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Część ostrzeżeń dla Wielkopolski odwołano!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro