Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -7
Reklama

Poznańska spółka stworzy koncepcję drugiego etapu budowy tramwaju na Naramowice

j
piątek, 20.07.2018 r.
godz. 08.30
j | piątek, 20.07.2018 r., godz. 08.30
Poznańska spółka stworzy koncepcję drugiego etapu budowy tramwaju na Naramowice
Wizualizacja - fot. UM

Jak już wcześniej informowaliśmy pod koniec kwietnia ze względu na fakt, że do przetargu wpłynęła tylko je oferta została podjęta decyzja o jego unieważnieniu. Przetarg został powtórzony.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-3°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1008 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W czerwcu Poznańskie Inwestycje Miejskie poinformowały, że do spółki wpłynęły cztery oferty. Zwyciężyła poznańska spółka. Spółka SWECO Consulting będzie odpowiedzialna za opracowanie wielobranżowej koncepcji oraz Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla drugiego etapu budowy trasy tramwajowej do Naramowic – od pętli Wilczak przez ul. Szelągowską do skrzyżowania ul. Estkowskiego i Małe Garbary – informują PIM.Oferta spółki okazała się najkorzystniejsza spośród czterech, jakie wpłynęły do ogłoszonego przez Poznańskie Inwestycje Miejskie (PIM) przetargu - dodają.

Wykonawca, który został wybrany zadeklarował, że wykona prace w 420 dni od momentu zawarcia umowy, czyli w terminie o 30 dni krótszym niż zakładał zamawiający. SWECO Consulting za realizację zamówienia otrzyma wynagrodzenie w wysokości ok. 1,4 mln zł. Bezpośrednio przed otwarciem ofert zamawiający (PIM) ujawnił, że kwota, jaką ma zamiar przeznaczyć na realizację zamówienia to 1,8 mln zł – dodaje PIM.

Reklama