Reklama

Dworzec Zachodni wkrótce oddany do użytku? McDonald's rekrutuje już do nowej restauracji

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Mimo przekładania terminu końca remontu Dworca Zachodniego, można mieć pewność, że już wkrótce poznaniacy będą mogli z niego korzystać.

Dworzec Zachodni miał być gotowy w maju, jednak do teraz nie został otwarty. Wygląda jednak na to, że czas remontu dobiega do końca. Świadczą o tym ogłoszenia, które pojawiły się na stronie sieci barów McDonald"s. Znana sieciówka rekrutuje już pracowników do punktu, który ma zostać otwarty pod adresem: ul. Głogowska 15, czyli właśnie na Dworcu Zachodnim. Amerykańska firma poszukuje pracowników na stanowiska: pracownika zmiany nocnej w dziale dostaw, pracownika restauracji McCafe, szeregowego pracownika restauracji oraz lidera gościnności.

Jeśli na Zachodnim powstanie - a wszystko na to wskazuje - nowa restauracja sieci, byłby to trzeci punkt McDonald"s w okolicy (oba dotychczasowe znajduje się w CH Avenida, tuż przy hali dworca Poznań Główny). Oznaczałoby to także powrót tej marki na Głogowską po kilku latach, kiedy to zlikwidowano bar mieszczący się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznański Dworzec Zachodni został wyremontowany w ramach Programu Inwestycji Dworcowych. Modernizacja obiektu kosztowała 7 mln zł. Wiadomo już, że oprócz baru, na miejscu będzie także punkt ZTM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
8.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro