Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 8
Reklama

Dworzec Zachodni wkrótce oddany do użytku? McDonald's rekrutuje już do nowej restauracji

sw
czwartek, 19.07.2018 r.
godz. 21.20
sw | czwartek, 19.07.2018 r., godz. 21.20
Dworzec Zachodni wkrótce oddany do użytku? McDonald's rekrutuje już do nowej restauracji
fot. czytelnik

Mimo przekładania terminu końca remontu Dworca Zachodniego, można mieć pewność, że już wkrótce poznaniacy będą mogli z niego korzystać.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
14°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Dworzec Zachodni miał być gotowy w maju, jednak do teraz nie został otwarty. Wygląda jednak na to, że czas remontu dobiega do końca. Świadczą o tym ogłoszenia, które pojawiły się na stronie sieci barów McDonald's. Znana sieciówka rekrutuje już pracowników do punktu, który ma zostać otwarty pod adresem: ul. Głogowska 15, czyli właśnie na Dworcu Zachodnim. Amerykańska firma poszukuje pracowników na stanowiska: pracownika zmiany nocnej w dziale dostaw, pracownika restauracji McCafe, szeregowego pracownika restauracji oraz lidera gościnności.


Jeśli na Zachodnim powstanie - a wszystko na to wskazuje - nowa restauracja sieci, byłby to trzeci punkt McDonald's w okolicy (oba dotychczasowe znajduje się w CH Avenida, tuż przy  hali dworca Poznań Główny). Oznaczałoby to także powrót tej marki na Głogowską po kilku latach, kiedy to zlikwidowano bar mieszczący się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznański Dworzec Zachodni został wyremontowany w ramach Programu Inwestycji Dworcowych. Modernizacja obiektu kosztowała 7 mln zł. Wiadomo już, że oprócz baru, na miejscu będzie także punkt ZTM.

Reklama