Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 6
Reklama

Gdy zabraknie pieniędzy na remont czyli szybkie pożyczki ratalne ratunkiem w potrzebie

REKLAMA
czwartek, 19.07.2018 r.
godz. 16.00
REKLAMA | czwartek, 19.07.2018 r., godz. 16.00
Gdy zabraknie pieniędzy na remont czyli szybkie pożyczki ratalne ratunkiem w potrzebie

Remonty są kosztowne, przez co często zdarza się, że zaplanowany budżet jest niewystarczający, by zapłacić ekipie remontowej i kupić wszystkie potrzebne materiały. Co zrobić, gdy pieniędzy zabraknie w trakcie remontu?

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1028 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1036 hPa

Nieprzewidziane wydatki w czasie remontu

Nawet dobrze zaplanowany remont może wiązać się z dodatkowymi wydatkami, których nie dało się przewidzieć wcześniej. Niekiedy zabraknie materiału z powodu większych odpadów lub jego zniszczenia, a innym razem potrzebne jest wykonanie większego zakresu prac, przez co ekipa remontowa nalicza wyższe opłaty za usługi. Bez względu na to, jaki jest powód niespodziewanych wydatków związanych z remontem, niezbędne jest jak najszybsze pozyskanie gotówki. Dzięki niej, możliwe jest dokończenie prac oraz użytkowanie remontowanej nieruchomości. Bez pieniędzy prace remontowe zostaną wstrzymane, a to przełoży się na kolejne koszty, na przykład związane z wynajmem zastępczego mieszkania.

Jeżeli podczas remontu zabraknie pieniędzy, można zwrócić się do banku. Niestety, jeżeli już wcześniej zaciągnęło się kredyt, uzyskanie kolejnego wsparcia finansowego może być niemożliwe. Banki szczegółowo wyliczają zdolność kredytową, a wcześniejsze zobowiązania wpływają na jej obniżenie. Aby uzyskać dodatkowe pieniądze bez większych problemów, warto zgłosić się do firm pozabankowych, które udzielają pożyczek szybko i bez zbędnych formalności.

Dlaczego szybka pożyczka na remont jest dobrym wyborem?

Na https://www.czerwona-skarbonka.pl/ można znaleźć pożyczki pozabankowe, w ramach których otrzyma się nawet kilkanaście tysięcy złotych na dokończenie prac remontowych. Pieniądze są wypłacane bez konieczności dostarczania zaświadczeń o dochodach i spełniania dodatkowych wymogów. Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę oraz podać numer i serię dowodu osobistego. We wniosku określa się kwotę i czas spłaty zobowiązania, a firma decyduje, czy zgadza się na wypłatę gotówki - w większości przypadków decyzja jest pozytywna.

Co ważne, brak skomplikowanych formalności znacząco przyśpiesza wypłatę pieniędzy przez instytucję pozabankową. Możliwe jest uzyskanie gotówki nawet tego samego dnia, w którym złożyło się wniosek. Ponadto atutem szybkich pożyczek pozabankowych jest możliwość spłacania ich w dogodnych ratach. Pożyczkę spłaca się w ratach nawet przez 60 miesięcy, dzięki czemu zobowiązanie nie stanowi nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu, nadszarpniętego wcześniej przez remont. Harmonogram spłat otrzymuje się przed podpisaniem umowy, co daje możliwość podjęcia świadomej decyzji, czy pożyczka jest dobrym rozwiązaniem.