Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -7
Reklama

Latem nie płać za internet

REKLAMA
poniedziałek, 23.07.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | poniedziałek, 23.07.2018 r., godz. 13.00
Latem nie płać za internet

W okresie wakacyjnym częściej robimy sobie wolne od pracy i codziennych obowiązków, ale nie od Internetu. Więcej wolnego czasu, to często też dłuższe przebywanie w globalnej sieci i tym ważniejsza jakoś łącza. Teraz szybki światłowodowy internet Netii można kupić (również z rabatem smartDOM) w wybranych salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-3°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1008 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Dla wielu osób szybki internet to podstawa, dlatego jeśli mamy taką możliwość warto wybrać do domu czy biura szybkie łącze stacjonarne w technologii światłowodowej. W tej technologii pobieranie i wysyłanie plików odbywa się w mgnieniu oka! Długotrwałe ładowanie się zdjęć na stronie albo buforowanie filmu, to już historia. Każdy użytkownik ma zapewniony szybki i stabilny dostęp do sieci, niezależnie od pory dnia czy liczby użytkowników takiego łącza.

Zalety łącza światłowodowego docenią też z pewnością fani gier komputerowych. Dla e-graczy bardzo ważny jest tzw. ping, czyli czas, jaki na reakcje potrzebują urządzenia w sieci. W przypadku światłowodu Netii ping to zaledwie parę milisekund. 

Netia przygotowała specjalną, wakacyjną ofertę „Wakacje od abonamentu”, w której za Internet lub Internet + TV, przez trzy pierwsze miesiące trwania umowy kosztuje tylko 1 zł miesięcznie za każdą z usług. Pełna opłata (za łącze do 100 Mb/s jest to 49,90 zł miesięcznie) obowiązywać będzie dopiero w październiku. W ten sposób można zaoszczędzić prawie 150 zł! Jeszcze więcej oszczędzą osoby, które mają już usługi Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus. Z rabatem smartDOM każda usługa objęta jest rabatem w wysokości 10 zł miesięcznie. Przy zakupie pakietu internet z TV można zatem oszczędzić aż 240 zł!

W letniej ofercie Netii w przypadku łączy w technologiach światłowodowych możliwe jest przyspieszenie nawet do 300 Mb/s w cenie 69,90 zł, a do 900 Mb/s za 89,90 zł (oczywiście po okresie promocyjnym, w którym usługi są dostępne za 1 zł). 

Sprzedaż usług Netii, która jest teraz częścią Grupy Cyfrowy Polsat, prowadzi już kilkanaście salonów Cyfrowego Polsatu i Plusa w Poznaniu. Wybrane zostały miejsca, w których okolicy Netia posiada swoją infrastrukturę (co ilustruje poniższa mapa). 

Reklama