Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Trwa remont w Domu Tramwajarza

j
czwartek, 12.07.2018 r.
godz. 08.39
j | czwartek, 12.07.2018 r., godz. 08.39
Trwa remont  w Domu Tramwajarza
fot. ZKZL

W budynku przy ulicy Słowackiego prowadzone są między innymi prace w związku z wymianą instalacji elektrycznej. W planach jest też odnowienie elewacji całego budynku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Wymiana instalacji elektrycznej powinna zakończyć się do końca sierpnia. Natomiast zgodnie z zapowiedziami dwa miesiące później nastąpi odbiór techniczny robót związanych w wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku przy ulicy Słowackiego w Poznaniu

W ramach tego zadania wyremontowane  zostaną także sanitariaty, z których korzystają uczestnicy imprez i zajęć organizowanych w Domu Tramwajarza – informuje Magdalena Gościńska z ZKZL. Stan tych pomieszczeń odbiega od obecnych standardów. Po remoncie będą wygodne i estetyczne. Do końca października zakończy się także porządkowanie przewodów wentylacyjnych - dodaje.

Zaplanowane na ten rok prace w Domu Tramwajarza to dopiero początek. Wkrótce opracowana będzie dokumentacja techniczna na realizację kompleksowego remontu całego budynku przy ul. Słowackiego. W planach jest odnowienie między innymi elewacji tego ciekawego, będącego pod ścisłym nadzorem konserwatorskim obiektu – kończy Gościńska.

Reklama