Reklama
Reklama

Dwie osoby utonęły w Zalewie Koszyckim. Chciały popłynąć do sklepu, bo skończył się alkohol

fot. 112Pila.pl

W minioną niedzielę pisaliśmy o tragedii, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę na Zalewie Koszyckim w Pile. Teraz poznajemy szczegóły tego zdarzenia.

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę w Zalewie Koszyckim utonęły dwie osoby. Z wstępnych informacji wynikało, że łódka przewróciła się, a trzy przebywające na niej osoby znalazły się w wodzie. Niestety dwóch osób nie udało się uratować. O szczegółach zdarzenia poinformował właśnie portal Asta24.pl. Z ustaleń portalu wynika, że pięć osób bawiło się feralnej nocy w jednym z domów nad zalewem - Gdy skończył im się alkohol, postanowili pojechać do sklepu po kolejny. Jeden z obecnych uczestników spotkania odmówił prowadzenia samochodu i troje z nich wsiadło do łódki - relacjonuje Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Pasażerowie zaczęli przemieszczać się po łódce, a w pewnym momencie 30-letnia Dorota D. oraz 41-letni Paweł W. wypadli za burtę. Niestety nie udało się ich uratować. Cała trójka, która wybrała się łódką do sklepu, była pijana.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro