Eliminacje Ligi Europy: Kolejorz zgłosił dwóch nowych zawodników
Dodano środa, 11.07.2018 r., godz. 12.00
Dzień przed rozpoczęciem walki w eliminacjach Ligi Europy Lech Poznań zgłosił do rozgrywek dwóch nowych zawodników.
W ubiegłym tygodniu opublikowano listę 22 piłkarzy uprawnionych do gry. Kluby mają jednak prawo dokonać zmian na 24 godziny przed pierwszym spotkaniem danej rundy.
Zatrzymaj czas, zacznij brać Kolagen! Kolagenum Franciszka subtelny luksus w najczystszej postaci!
REKLAMA
W czwartek Kolejorz podejmie armeński Gandzasar Kapan. Trener Ivan Djurdjević będzie mógł skorzystać w tej konfrontacji również z Wiktora Pleśnierowicza i Huberta Sobola, którzy w środę zostali zgłoszeni do rozgrywek. Obrońca i napastnik mają jednak spore zaległości treningowe, ponieważ dopiero w poniedziałek wrócili z urlopów. Ich występ jest więc mało prawdopodobny.
Kolejorz podejmie Gandzasar w czwartek o 20:45. Na stadion nie będą mogli wejść kibice. To efekt kary nałożonej przez wojewodę.


