Reklama
Reklama

Po trzech dniach poszukiwań znaleziono ciało zaginionego mężczyzny

fot. KP PSP Kępno

Tragiczny finał trzydniowych poszukiwań na południu województwa Wielkopolskiego.

W niedzielne popołudnie służby otrzymały informację o mężczyźnie, który miał utopić się w jeziorze na terenie miejscowości Miechów (powiat kępiński).

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

- W działania prowadzone przez 3 dni zaangażowano znaczną ilość sił i środków: Specjalistyczne Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Konina, Poznania i Wrocławia, 4 jednostki OSP, JRG Kępno oraz Policja. Poszukiwania prowadzono przez nurków bezpośrednio z wody, przy wykorzystaniu łodzi oraz sonaru, w strefie wody płytkiej strażacy ubrani w ubrania do pracy w wodzie przeszukiwali brzeg zbiornika, dodatkowo sprawdzono okoliczne pola, wykluczono możliwość oddalenia się poszkodowanego od stawu - poinformował mł. asp. Jakub Sobczak z KP PSP Kępno.

Niestety, we wtorkowe popołudnie płetwonurkowie zlokalizowali i wyciągnęli na brzeg ciało mężczyzny.

Wstępne oględziny wykluczyły udział osób trzecich w śmierci 35-latka, ostatecznie potwierdzi to jednak dopiero sekcja zwłok.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro