Reklama
Reklama

87-letni rowerzysta zginął na przejściu dla pieszych

fot. kalisz24.info.pl
fot. kalisz24.info.pl

Przed godziną 21 na przejściu dla pieszych przez ulicę Majkowskiej w Kaliszu doszło do potrącenia rowerzysty. Mężczyzna nie przeżył.

O zdarzeniu poinformował portal Kalisz24.info.pl - Z bardzo wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że 87-letni kaliszanin wracał z zakupów z pobliskiego marketu. Chciał przedostać się z jednej strony jezdni na drugą przejeżdżając przez oznakowane przejście dla pieszych - powiedziała w rozmowie z portalem mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Niestety mężczyzna został potrącony przez samochód marki Renault Scenic i poniósł śmierć na miejscu. 35-letni kierowca samochodu był trzeźwy.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro