Lech Poznań pokonał w sparingu Hapoel Beer Szewa

Zwycięstwem piłkarzy Ivana Djurdjevicia zakończył się drugi letni sparing Lecha Poznań.

Na boisku w Opalenicy trzeci zespół Lotto Ekstraklasy mierzył się z izraelskim Hapoelem Beer Szewa.
Dwie pierwsze bramki padły po stałych fragmentach. Już w 2. minucie gola zdobyli goście, a kilkaset sekund później dośrodkowanie Darko Jevticia wykorzystał Vernon De Marco, wyrównując stan rywalizacji.
Na 2:1 podwyższył tuż przed przerwą Łukasz Trałka, wykorzystując kolejne świetne dośrodkowanie Jevticia ze stałego fragmentu.
W drugiej połowie oba zespoły miały kilka dogodnych okazji i udawało im się nawet umieszczać piłkę w siatce rywali, ale za każdym razem nieprawidłowości dopatrywał się arbiter i nie uznawał trafień.

Lech Poznań - Hapoel Beer Szewa 2:1 (2:1)

Lech Poznań: Matus Putnocky (45. Jasmin Burić) - Tomasz Cywka, Rafał Janicki, Vernon De Marco (45. Thomas Rogne), Volodymyr Kostevych (45. Piotr Tomasik) - Łukasz Trałka (45. Maciej Gajos), Mihai Radut - Nicklas Barkroth (45. Tymoteusz Klupś), Darko Jevtić (45. Maciej Orłowski), Kamil Jóźwiak (45. Maciej Makuszewski) - Paweł Tomczyk (45. Christian Gytkajer)

Bramki: De Marco (6.), Trałka (43.) - Taha (2.)