Reklama

Zamknięta Naramowicka. Utrudnienia przez cały weekend!

fot. Maciej Kopiński

Zgodnie z zapowiedziami w piątek wieczorem zamknięty został fragment ulicy Naramowickiej. Kierowcy mogą korzystać z wytyczonych objazdów.

W związku z trwającą przebudową skrzyżowania ul. Naramowickiej iLechickiej zamknięty został pas wkierunku centrum na ul. Naramowickiej, na odcinku od zjazdu na stację paliw Lotos do skrzyżowania zul. Lechicką oraz lewoskręt zul. Lechickiej wul. Naramowicką (w kierunku Naramowic).

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Dojazd wrejon ul. Karpia iul. Dworskiej możliwy będzie zarówno od strony ul. Łużyckiej, jak iul. Lechickiej. Włączone pozostaną sygnalizacje świetlne na skrzyżowaniach ul. Naramowickiej zul. Łużycką iz ul. Lechicką - informuje ZDM.

Na jednokierunkowym odcinku ul. Naramowickiej wrejonie przebudowy obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h, aruch pieszych możliwy będzie chodnikiem po wschodniej stronie ulicy - dodaje.

W trakcie trwania prac objazd wyznaczono ulicami: Lechicką, Umultowską, Stoińskiego iŁużycką. Utrudnienia zgodnie zapowiedziami potrwają do poniedziałku do godziny 5:00.

Przypominamy również, że w związku utrudnieniami swoje trasy zmieniły też autobusy.

Linia nr 51

OS. SOBIESKIEGO - ... - Wiechowicza - Umultowska - Lechicka - Naramowicka - ... - POZNAŃ GŁÓWNY

W kierunku POZNAŃ GŁÓWNY - OS. SOBIESKIEGO autobusy kursują po stałej trasie

Linie nr 67 i 911

RADOJEWO/BIEDRUSKO PARK - ... - Naramowicka - Łużycka - Umultowska - Lechicka - Naramowicka - ... - RONDO ŚRÓDKA

W kierunku RONDO ŚRÓDKA - RADOJEWO/BIEDRUSKO PARK autobusy kursują po stałej trasie

Linia nr 69

OS. ŁOKIETKA - Stoińskiego - Umultowska - Lechicka - Murawa - OS. KOPERNIKA

W kierunku OS. KOPERNIKA - OS. ŁOKIETKA autobusy kursują po stałej trasie

Linia nr 234

OS. BATOREGO II - Umultowska - Lechicka - Murawa - ... - RONDO KAPONIERA

W kierunku RONDO KAPONIERA - OS. BATOREGO II autobusy kursują po stałej trasie

Linia nr 248

RADOJEWO - Naramowicka - Łużycka - Stoińskiego - Umultowska - Lechicka - Naramowicka - Szelągowska - ... - RONDO KAPONIERA

W kierunku RONDO KAPONIERA - RADOJEWO autobusy kursują po stałej trasie, ale bez wjazdów na Wilczy Młyn i Os. Różany Potok

Na ul. Łużyckiej za skrętem z ulicy Naramowickiej w kierunku pętli Os. Łokietka zlokalizowany został przystanek tymczasowy. Przystanek "Naramowice" w kierunku ul. Lechickiej będzie w czasie prowadzenia prac nieczynny - informuje ZTM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
19.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro