Reklama
Reklama

Koniec współpracy INEA i Lecha Poznań. Stadion przy Bułgarskiej zmieni nazwę

fot. Michał Nadolski, archiwum
fot. Michał Nadolski, archiwum

Po pięciu latach dobiegła końca współpraca INEA i Lecha Poznań.

Podpisana w 2013 roku umowa sponsoringowa spowodowała, że obiekt przy ul. Bułgarskiej przyjął nazwę INEA Stadion. INEA produkowała także pierwszą w Polsce telewizję klubową - Lech TV, a logo INEA widniało na koszulkach zawodników poznańskiego Kolejorza.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- Jesteśmy dumni z tego, że przez 5 lat Stadion Miejski w Poznaniu nosił nazwę INEA Stadion. Cennym doświadczeniem była także produkcja telewizji klubowej Lech TV. Oba projekty dobiegają końca, ale nadal kibicujemy Lechowi i życzymy jak najlepszych wyników sportowych - powiedział Janusz Kosiński, Prezes Zarządu INEA S.A.

- Chcielibyśmy podziękować INEA za wszystkie lata współpracy. Sponsoring KKS Lech Poznań obejmował kilka płaszczyzn i na każdej z nich INEA była dla nas zawsze pewnym i godnym zaufania partnerem - komentował Karol Klimczak, Prezes Zarządu Lech Poznań.

Wciąż nie wiadomo jaką nazwę będzie teraz nosić obiekt przy Bułgarskiej. Jego operator nie poinformował dotąd oficjalnie o znalezieniu nowego podmiotu chcącego zostać sponsorem tytularnym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro