Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Koniec współpracy INEA i Lecha Poznań. Stadion przy Bułgarskiej zmieni nazwę

sk
piątek, 29.06.2018 r.
godz. 12.29
sk | piątek, 29.06.2018 r., godz. 12.29
Koniec współpracy INEA i Lecha Poznań. Stadion przy Bułgarskiej zmieni nazwę
fot. Michał Nadolski, archiwum

Po pięciu latach dobiegła końca współpraca INEA i Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1019 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Podpisana w 2013 roku umowa sponsoringowa spowodowała, że obiekt przy ul. Bułgarskiej przyjął nazwę INEA Stadion. INEA produkowała także pierwszą w Polsce telewizję klubową - Lech TV, a logo INEA widniało na koszulkach zawodników poznańskiego Kolejorza.

- Jesteśmy dumni z tego, że przez 5 lat Stadion Miejski w Poznaniu nosił nazwę INEA Stadion. Cennym doświadczeniem była także produkcja telewizji klubowej Lech TV. Oba projekty dobiegają końca, ale nadal kibicujemy Lechowi i życzymy jak najlepszych wyników sportowych - powiedział Janusz Kosiński, Prezes Zarządu INEA S.A.

- Chcielibyśmy podziękować INEA za wszystkie lata współpracy. Sponsoring KKS Lech Poznań obejmował kilka płaszczyzn i na każdej z nich INEA była dla nas zawsze pewnym i godnym zaufania partnerem - komentował Karol Klimczak, Prezes Zarządu Lech Poznań.

Wciąż nie wiadomo jaką nazwę będzie teraz nosić obiekt przy Bułgarskiej. Jego operator nie poinformował dotąd oficjalnie o znalezieniu nowego podmiotu chcącego zostać sponsorem tytularnym.

Reklama