Reklama
Reklama

Termy Maltańskie podnoszą ceny na wakacje

fot. Bartek Drabowicz
fot. Bartek Drabowicz

Podwyżki wejdą w życie w lipcu i będą obowiązywały do końca sierpnia. O sprawie poinformowało Radio Poznań.

Z informacji przekazanych przez Radio Poznań wynika, że w wakacje na terenie Aquaparku będzie obowiązywała tzw. druga taryfa. Oznacza to, że za dwugodzinny pobyt na basenach zapłacimy 38 złotych, a nie jak do tej pory 32 złote. Prezes Term podaje dwa powody podwyżki cen -Pierwszy jest czysto ekonomiczny, czyli prawo popytu i podaży. Nie słyszałem, żeby w szczycie narciarskim ski-passy w Austrii lub Szwajcarii były tańsze. A drugi powód, to w wakacje dajemy mnóstwo dodatkowych rzeczy, które są w cenie - wyjaśnia Jerzy Krężlewski, a rzecznik spółki dodaje -Konkursy, animacje dla dzieci i dorosłych. Będzie drugi tor przeszkód, a także pokazy, które poprowadzi mistrz Polski i Europy w skimboardzie - mówi Łukasz Kubiak.

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA

Nieco inne podejście do oferty wakacyjnej mają Termy Tarnowskie, które informują o promocji trzy godziny w cenie dwóch. Z kolei pływalnia Wodny Raj w Swarzędzu przygotowała bilet wakacyjny dla dzieci do 16 roku życia, który można kupić już za 6 złotych za godzinę. Normalnie godzina korzystania ze swarzędzkiej pływalni kosztuje minimum 8 złotych. Żadnych zmian nie przewiduje pływalnia w Suchym Lesie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro