Reklama
Reklama

Dzięki Straży Miejskiej zatrzymano mężczyznę poszukiwanego w Niemczech

Kilka dni temu strażnicy miejscy prowadzili interwencję związaną ze spożywaniem alkoholu w miejscu publicznym. W jej trakcie okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany przez niemiecką policję.

Do interwencji doszło w pobliżu ulicy Na Miasteczku, gdzie grupa mężczyzn piła piwo -Po wylegitymowaniu ich, kolejno każdy otrzymywał mandat. Natomiast jeden z nich oświadczył, że nie posiada żadnego dokumentu tożsamości. Prawdopodobnie liczył na pobłażliwość funkcjonariuszy, jednak nie tym razem. Skrupulatny strażnik poprosił o pomoc przejeżdżających policjantów, a ci szybko ustalili nie tylko jego dane, ale również to, że jest poszukiwany przez Policję w Niemczech. W takiej sytuacji strażnik wypisał mandat, a policjanci zatrzymali poszukiwanego - relacjonuje Przemysław Piwecki, rzecznik straży miejskiej.

H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. zaprasza uprawnionych do nieodpłatnego nabycia akcji do siedziby spółki (brama główna przy ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229, 61-485 Poznań) w godzinach 6:30-13:30 w celu zawarcia umowy.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
9.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro