Reklama
Reklama

Robak w hamburgerze z restauracji McDonald's w Baranowie: "Wyrzuciliśmy całą partię bułek"

fot. czytelnik

Nasz czytelnik znalazł sporego robaka w bułce hamburgera. Kierownik zmiany restauracji w Baranowie przyznaje, że taka sytuacja miała miejsce

- W dniu wczorajszym dokonałem zakupu w restauracji McDonald"s Dąbrowskiego 543 w Baranowie. Zamówione menu przywiozłem do firmy - relacjonuje czytelnik. - Podczas konsumpcji wyczułem coś twardego pod bułką po jej obróceniu nie wierzyłem własnym oczom. Wielki robak który zdążył skonsumować już dużą część bułki od spodu - mówi nabywca pechowej kanapki.

Rozczarowany konsument interweniował w sprawie robaka zarówno u menedżerki restauracji, jak i przedstawicieli sieci McDonald"s. Odpowiedzi, które otrzymał były bardzo podobne - bułki są sprawdzane, i wszystkie produkty w sieci McDonald"s przechowywane są z należytą starannością. Mimo wszystko sieć wyśle swojego konsultanta celem sprawdzenia sytuacji w podpoznańskiej restauracji.

Jak udało się nam dowiedzieć w rozmowie z kierownikiem zmiany restauracji w Baranowie, rzeczywiście w restauracji znaleziono robaka w jednej z bułek. Niezwłocznie pracownicy wyrzucili całą partię pieczywa z jakiej felerna bułka pochodziła.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.36 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro