Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 4
Reklama

Robak w hamburgerze z restauracji McDonald's w Baranowie: „Wyrzuciliśmy całą partię bułek”

sw
czwartek, 21.06.2018 r.
godz. 20.16
sw | czwartek, 21.06.2018 r., godz. 20.16
Robak w hamburgerze z restauracji McDonald's w Baranowie: „Wyrzuciliśmy całą partię bułek”
fot. czytelnik

Nasz czytelnik znalazł sporego robaka w bułce hamburgera. Kierownik zmiany restauracji w Baranowie przyznaje, że taka sytuacja miała miejsce

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1033 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- W dniu wczorajszym dokonałem zakupu w restauracji McDonald's Dąbrowskiego 543 w Baranowie. Zamówione menu przywiozłem do firmy - relacjonuje czytelnik. - Podczas konsumpcji wyczułem coś twardego pod bułką po jej obróceniu nie wierzyłem własnym oczom. Wielki robak który zdążył skonsumować już dużą część bułki od spodu - mówi nabywca pechowej kanapki.

Rozczarowany konsument interweniował w sprawie robaka zarówno u menedżerki restauracji, jak i przedstawicieli sieci McDonald's. Odpowiedzi, które otrzymał były bardzo podobne - bułki są sprawdzane, i wszystkie produkty w sieci McDonald's przechowywane są z należytą starannością. Mimo wszystko sieć wyśle swojego konsultanta celem sprawdzenia sytuacji w podpoznańskiej restauracji.

Jak udało się nam dowiedzieć w rozmowie z kierownikiem zmiany restauracji w Baranowie, rzeczywiście w restauracji znaleziono robaka w jednej z bułek. Niezwłocznie pracownicy wyrzucili całą partię pieczywa z jakiej felerna bułka pochodziła.

Reklama