Reklama

Beata Szydło o sytuacji w PiS: Król jest jeden, to Jarosław Kaczyński

fot. Bartłomiej Zborowski/PAP
fot. Bartłomiej Zborowski/PAP

W ostatnich miesiącach pojawia się wiele plotek o ewentualnej rezygnacji Jarosława Kaczyńskiego z polityki i jego potencjalnych następcach. Informacje postanowiła zdementować Beata Szydło, która stwierdziła, że w PiS król jest jeden i jest to Jarosław Kaczyński.

Informacje o potencjalnej rezygnacji Jarosława Kaczyńskiego mają związek z problemami zdrowotnymi szefa PiS. W mediach pojawiają się też informacje o skonfliktowaniu różnych frakcji PiS. Beata Szydło wypowiedziała się na ten temat na antenie radiowej Trójki -Mogę zapewnić, że w Prawie i Sprawiedliwości wszystko jest w jak najlepszym porządku. Król jest jeden - prezes Jarosław Kaczyński i to Jarosław Kaczyński jest i będzie szefem PiS. Tutaj nic się nie zmieni, a wszystkie te sensacje, które się pojawiają, są takimi właśnie "potworami z Loch Ness"- powiedziała Beata Szydło, której słowa cytuje Dziennik. Gazeta Prawna.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Choć jednocześnie była premier przyznaje, że tego typu plotki wypływają z PiS, a stoją za nimi "różni koledzy, którzy chcą zaistnieć i mają różne fantazje, żeby z dziennikarzami takie ploteczki uprawiać-To nie jest najlepszy sposób na uprawianie polityki, bo energia wszystkich polityków powinna być ukierunkowana na przygotowanie się do wyborów samorządowych, przygotowanie programu, a nie zajmowanie się ploteczkami"- stwierdziła Szydło.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
22.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro