Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 8
Reklama

Beata Szydło o sytuacji w PiS: Król jest jeden, to Jarosław Kaczyński

BS
czwartek, 21.06.2018 r.
godz. 10.10
BS | czwartek, 21.06.2018 r., godz. 10.10
Beata Szydło o sytuacji w PiS: Król jest jeden, to Jarosław Kaczyński
fot. Bartłomiej Zborowski/PAP

W ostatnich miesiącach pojawia się wiele plotek o ewentualnej rezygnacji Jarosława Kaczyńskiego z polityki i jego potencjalnych następcach. Informacje postanowiła zdementować Beata Szydło, która stwierdziła, że w PiS król jest jeden i jest to Jarosław Kaczyński.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
14°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Informacje o potencjalnej rezygnacji Jarosława Kaczyńskiego mają związek z problemami zdrowotnymi szefa PiS. W mediach pojawiają się też informacje o skonfliktowaniu różnych frakcji PiS. Beata Szydło wypowiedziała się na ten temat na antenie radiowej Trójki - Mogę zapewnić, że w Prawie i Sprawiedliwości wszystko jest w jak najlepszym porządku. Król jest jeden - prezes Jarosław Kaczyński i to Jarosław Kaczyński jest i będzie szefem PiS. Tutaj nic się nie zmieni, a wszystkie te sensacje, które się pojawiają, są takimi właśnie "potworami z Loch Ness"- powiedziała Beata Szydło, której słowa cytuje Dziennik. Gazeta Prawna.

Choć jednocześnie była premier przyznaje, że tego typu plotki wypływają z PiS, a stoją za nimi "różni koledzy, którzy chcą zaistnieć i mają różne fantazje, żeby z dziennikarzami takie ploteczki uprawiać - To nie jest najlepszy sposób na uprawianie polityki, bo energia wszystkich polityków powinna być ukierunkowana na przygotowanie się do wyborów samorządowych, przygotowanie programu, a nie zajmowanie się ploteczkami "- stwierdziła Szydło.

Reklama