Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Wycieczka z Chodzieży uprzykrzała podróż pasażerom pociągu relacji Poznań-Wrocław

sw
poniedziałek, 18.06.2018 r.
godz. 21.15
sw | poniedziałek, 18.06.2018 r., godz. 21.15
Wycieczka z Chodzieży uprzykrzała podróż pasażerom pociągu relacji Poznań-Wrocław
fot. Magda via Linia kolejowa E59: Poznań Główny - Leszno @ FB

Głośne słuchanie muzyki, siedzenie w pozycjach jak na zdjęciu i brak reakcji na ingerencję drużyny konduktorskiej - to grzechy wycieczki z Chodzieży.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Nie po to modernizowano pociągi, by teraz wszędzie musiały być czyjeś buty - napisał administrator facebookowy profilu: Linia kolejowa E59: Poznań Główny - Leszno, bazując na informacji przesłanej przez czytelniczkę, panią Magdę.

Wycieczka młodzieży z Chodzieży, swoją postawą uprzykrzała podróż innym pasażerom, i nie reagowała na uwagi ze strony konduktorów. Niestety, ich zachowanie nie spotkało się także z reakcją samych opiekunów.

Za tego typu zachowanie mogą grozić kary - od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W tym przypadku ukarani zostaliby opiekunowie, choć nic nie wiadomo, aby tak się stało. Każdy przewoźnik w swoim regulaminie ustala katalog rzeczy zabronionych w pociągach. Katalogi te zawierają w większości oczywiste punkty związane z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym. Bywają także punkty nietypowe. Przykładowo, w regulaminie przewozów Intercity widnieje zakaz gry w karty w pociągach.
 

Reklama