Reklama
Reklama

Trzydzieści dwie poszukiwane osoby trafiły do aresztów

W ciągu miesiąca policjanci z Piły zatrzymali 32 osoby, które były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Najdłużej ukrywał 37-latek, który poszukiwany był od 14 lat.

Wśród zatrzymanych osób są osoby poszukiwanie za kradzieże, włamania, rozboje czy przestępstwa narkotykowe -Zdecydowane działania pilskich kryminalnych oraz policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego doprowadziły do zatrzymania w okresie ostatniego miesiąca 32 poszukiwanych osób, które ukrywały się w domach, pomieszczeniach gospodarczych, pustostanach, meblach, a nawet w lesie. Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie - informuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Najdłużej poszukiwany był 37-letni pilanin. Mężczyzna ukrywał się od czternastu lat -Jak ustalili funkcjonariusze, często zmieniał miejsce pobytu. Jednak pilscy kryminalni nieustannie wykonywali szczegółowo ustalenia. I wpadli na trop mężczyzny. Został on zatrzymany w drodze do sklepu. Był bardzo zdziwiony widokiem funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporów podczas zatrzymania. Był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe oraz przeciwko mieniu - dodaje Kowalska.

Zatrzymani mają od 19 do 62 lat. Wśród nich są dwie kobiety.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
3.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro