Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -7
Reklama

Trzydzieści dwie poszukiwane osoby trafiły do aresztów

BS
niedziela, 17.06.2018 r.
godz. 13.32
BS | niedziela, 17.06.2018 r., godz. 13.32
Trzydzieści dwie poszukiwane osoby trafiły do aresztów

W ciągu miesiąca policjanci z Piły zatrzymali 32 osoby, które były poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Najdłużej ukrywał 37-latek, który poszukiwany był od 14 lat.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-3°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1008 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Wśród zatrzymanych osób są osoby poszukiwanie za kradzieże, włamania, rozboje czy przestępstwa narkotykowe - Zdecydowane działania pilskich kryminalnych oraz policjantów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego doprowadziły do zatrzymania w okresie ostatniego miesiąca 32 poszukiwanych osób, które ukrywały się w domach, pomieszczeniach gospodarczych, pustostanach, meblach, a nawet w lesie. Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie - informuje Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Najdłużej poszukiwany był 37-letni pilanin. Mężczyzna ukrywał się od czternastu lat - Jak ustalili funkcjonariusze, często zmieniał miejsce pobytu. Jednak pilscy kryminalni nieustannie wykonywali szczegółowo ustalenia. I wpadli na trop mężczyzny. Został on zatrzymany w drodze do sklepu. Był bardzo zdziwiony widokiem funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporów podczas zatrzymania. Był poszukiwany za przestępstwa narkotykowe oraz przeciwko mieniu - dodaje Kowalska.

Zatrzymani mają od 19 do 62 lat. Wśród nich są dwie kobiety.

Reklama