Reklama

Poznanianka walczy o samodzielność. Możesz jej w tym pomóc

Do naszej redakcji zgłosiła się poznanianka Kasia, która z powodu Mózgowego Porażenia Dziecięcego porusza się na wózku. Dziewczyna chciałaby pójść na studia i choć trochę usamodzielnić się. Pomóc w tym może zakup elektrycznego wózka inwalidzkiego.

Kasia ma 25 lat i ze względu na Mózgowe Porażenie Dziecięce porusza się na wózku inwalidzkim. Choć w każdej sytuacji potrzebuje wsparcia drugiej osoby to nie poddaje się -Niedawno skończyłam liceum. Tak, wiem - moi rówieśnicy często są po studiach, a ja chcę je dopiero zacząć. Ale z wielu względów musiałam włożyć dużo trudu, by po latach znać maturę. Nie poddałam się i teraz droga na wymarzoną wyższą uczelnię stoi przede mną otworem! Poczułam ogromne szczęście, że coś mi się udało, ale zaraz przypomniałam sobie o swojej chorobie. Uświadomiłam sobie też, że przecież nie wyjdę z domu i nie pójdę na zajęcia. Potrzebuję specjalnego wózka elektrycznego, bardzo drogiego - pisze o sobie poznanianka.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Niestety zakup wózka to ogromne koszty, których Kasia i jej bliscy nie są w stanie pokryć. Szansą na jego zakup i realizację marzeń jest zbiórka, która trwa w serwisie siepomaga.pl. Zachęcamy naszych czytelników do wsparcia Kasi.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro