Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
26 18
Reklama

Poznanianka walczy o samodzielność. Możesz jej w tym pomóc

BS
sobota, 16.06.2018 r.
godz. 10.30
BS | sobota, 16.06.2018 r., godz. 10.30
Poznanianka walczy o samodzielność. Możesz jej w tym pomóc

Do naszej redakcji zgłosiła się poznanianka Kasia, która z powodu Mózgowego Porażenia Dziecięcego porusza się na wózku. Dziewczyna chciałaby pójść na studia i choć trochę usamodzielnić się. Pomóc w tym może zakup elektrycznego wózka inwalidzkiego.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
33°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
26°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
25°C 1022 hPa

Kasia ma 25 lat i ze względu na Mózgowe Porażenie Dziecięce porusza się na wózku inwalidzkim. Choć w każdej sytuacji potrzebuje wsparcia drugiej osoby to nie poddaje się - Niedawno skończyłam liceum. Tak, wiem - moi rówieśnicy często są po studiach, a ja chcę je dopiero zacząć. Ale z wielu względów musiałam włożyć dużo trudu, by po latach znać maturę. Nie poddałam się i teraz droga na wymarzoną wyższą uczelnię stoi przede mną otworem! Poczułam ogromne szczęście, że coś mi się udało, ale zaraz przypomniałam sobie o swojej chorobie. Uświadomiłam sobie też, że przecież nie wyjdę z domu i nie pójdę na zajęcia. Potrzebuję specjalnego wózka elektrycznego, bardzo drogiego - pisze o sobie poznanianka.

Niestety zakup wózka to ogromne koszty, których Kasia i jej bliscy nie są w stanie pokryć. Szansą na jego zakup i realizację marzeń jest zbiórka, która trwa w serwisie siepomaga.pl. Zachęcamy naszych czytelników do wsparcia Kasi.

Reklama