Reklama
Reklama

Red Park zaprasza na piknik "Rodzinny Dębiec"

Najbliższy weekend to wspaniała okazja, aby powitać zbliżające się lato i odpocząć w otoczeniu zieleni. Na osiedlu Red Park w Poznaniu, obok Lasku Dębieckiego już jutro, 16 czerwca odbędzie się piknik "Rodzinny Dębiec". Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W najbliższą sobotę między godziną 10 a 15 warto odwiedzić osiedle Red Park i wziąć udział w festynie. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na rozrywkę i aktywny wypoczynek. Malowanie twarzy, pokaz i puszczanie ogromnych baniek XXL, wszelkie zabawy sportowo-integracyjne z animatorem, strefa malucha dla dzieci od 0 do 3 lat to tylko część z przygotowanych atrakcji. Oczywiście taka impreza nie może odbyć się bez pysznych lodów tradycyjnych z Lodziarni Cytrynovej, zlokalizowanej tuż obok osiedla.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest firma RED Development, deweloper realizujący III etap inwestycji Red Park. Piknik pozwoli przyszłym mieszkańcom poznać lokalizację osiedla, tj. w otoczeniu Lasku Dębieckiego i Łęgów Dębińskich, osiedla oddalonego 3 km od Starego Rynku. Z kolei osoby mieszkające tutaj od dawna, z pewnością już znają liczne walory rodzinnego Dębca. - Organizowane wydarzenie sprzyja integracji aktualnych, jak i przyszłych mieszkańców. Ponadto pozwoli wszystkim zregenerować siły i odnaleźć swoją przestrzeń w mieście. Serdecznie zapraszamy całe rodziny! - mówi Roma Peczyńska, dyrektor E-marketingu w RED Development. Obok Wildy i Jeżyc, Dębiec to kolejne miejsce odkrywane na nowo w Poznaniu.

Walory Dębca są niepodważalne. Osiedle Red Park jest zlokalizowane obok Lasku Dębieckiego i w pobliżu Łęgów Dębińskich. Kilka kroków dzieli mieszańców od Galerii Dębiec ze sklepem spożywczym, kinder parkiem, czy siłownią. - Na Dębcu świetnie czują się młode rodziny, ponieważ najważniejsze potrzeby mogą realizować na miejscu - zauważa Roma Peczyńska. Blisko są przychodnie, a także lokalny rynek. Położenie osiedla oferuje dla najmłodszych aż dziewięć przedszkoli i żłobków, a także szkoły dla uczniów na różnym szczeblu edukacji.

Teren osiedla Red Park jest chroniony i monitorowany, co gwarantuje bezpieczeństwo. Z myślą o najmłodszych powstał plac zabaw, zachęcający do integracji mieszkańców, nie tylko tych najmłodszych. Warto więc rozważyć zakup mieszkania w mieście, co niesie za sobą wiele udogodnień. Nabywcy mieszkań to dostrzegają, dlatego w III etapie Red Parku zostało zarezerwowanych 45 procent lokali z całego budynku wielorodzinnego.

Piknik ma charakter otwarty, a osoby szukające mieszkania w Red Parku, mogą liczyć w tym dniu na ofertę specjalną. O tym, jak dziś wygląda nowy adres: "ul. 28 czerwca 1956 r." i jak pozytywnie się zmienił przez lata, można przekonać się, przychodząc całą rodziną na sobotnie wydarzenie.

Więcej informacji: www.redpark.pl/

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
7℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
27.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro