Reklama
Reklama

Ruszyła Strefa Kibica na MTP!

fot. Włodzimierz Hoppel

Zgodnie z zapowiedziami na pl. Marka, w centralnym miejscu Międzynarodowych Targów Poznańskich, tuż obok Iglicy ruszyła dziś Strefa Kibica.

Strefa Kibica będzie działała do 15 lipca będzie ściśle związana z "Latem na targach". Będzie można z niej skorzystać nie tylko podczas meczów. Organizatorom zależy na tym, by miejsce żyło i przyciągało poznaniaków przez cały miesiąc. Pomieści jednorazowo nawet 6 tysięcy kibiców. Mecze wyświetlane będą na gigantycznym telebimie o powierzchni 112 m kw.

Dziękuję Targom, że podjęły się tego działania - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta. Strefa Kibica to nie tylko możliwość wspólnego udziału w wielkim wydarzeniu sportowym. Ze względu na swoją lokalizację to także doskonała okazja do integracji poznaniaków i mieszkańców okolicznych gmin, którzy mogą bez problemu dojechać tu komunikacją miejską czy Koleją Metropolitalną. Trzymam kciuki za sukcesy naszej reprezentacji, która od lat nie była w tak dobrej formie - doaje.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i Wielkopolski do odwiedzenia najbardziej barwnej Strefy Kibica w Polsce - mówi Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wierzę, że będzie ona łączyła wielkie emocje sportowe z doskonałą zabawą dla całych rodzin. Nasza Strefa będzie miejscem pełnym zabawy i aktywności przez cały czas, nie tylko podczas meczów- dodaje.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny. Wejście do Strefy Kibica i Lata na Targach znajduje się od strony ul. Bukowskiej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
16.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro