Reklama

W czwartek rusza poznańska strefa kibica. Znamy program

fot. UMP
fot. UMP

Na specjalnie utworzonej stronie pojawił się program atrakcji, na które mogą liczyć goście strefy kibica.

Strefa kibica, rusza 14 czerwca i ma trwać do 15 lipca. To jeden z elementów programu "Lato na targach". Jednorazowo strefa może pomieścić aż 6 tysięcy osób. Najważniejszą jej funkcją będzie transmitowanie meczów, odbywających się w tym czasie na piłkarskich mistrzostwach świata w Rosji. W przypadku, gdy mundialowe spotkania będą się pokrywać, decyzja o tym, które z nich ma zostać wyświetlane - znajdzie się w gestii kibiców.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Jednak transmisje nie są jedyną atrakcją, którą strefa ma poznaniakom do zaoferowania. Już pierwszego dnia odbędzie się tam turniej piłkarski, a także zajęcia rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, takie jak: turniej w Megapiłkarzyki, bungee run, mega dart, piłkarski bilard, curling, hulajnogą po przeszkodach, halówka na dworze, pokazy szkółki piłkarskiej, bramka celnościowa, badminton, koszykówka i trampoliny.

Oprócz zajęć ruchowych przewidziane są również animacje plastyczne, w ramach których uczestnicy będą mogli tworzyć akcesoria prawdziwego kibica (pompony, kapelusze, flagi). Innym punktem programu ma być gremialne czytanie, w którym mają brać udział znani poznańscy piłkarze.

Cały program wydarzeń dostępny jest na stronie strefakibica.poznan.pl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
44.10 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro