Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Nocny pościg policji na Grunwaldzie zakończony wypadkiem

j
poniedziałek, 11.06.2018 r.
godz. 07.31
j | poniedziałek, 11.06.2018 r., godz. 07.31
Nocny pościg policji na Grunwaldzie zakończony wypadkiem
fot. czytelniczka

Do zdarzenia doszło około godziny 2.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

2:15 w nocy. Wypadek skrzyżowanie Promienistej i Ściegiennego. Auto gonione przez policje wypada z drogi, zahacza o sygnalizator (ledwo tydzień temu zniszczony przez poprzedni wypadek w tym miejscu) i ląduje na chodniku. Auto doszczętnie zniszczone, jedna osoba poszkodowana -kierowca (który był zakleszczony w aucie). Na miejscu działają już służby – poinformował nas czytelnik.

Strażacy przyznają, że odebrali takie zgłoszenie. Po godzinie 2 dwa nasze zastępy interweniowały u zbiegu ulic Ściegiennego i Promienistej, gdzie faktycznie samochód uderzył w sygnalizator. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Szczegółów nie znamy. Okoliczności wyjaśniane są przez policjantów - mówi dyżurny poznańskich strażaków.

Jak relacjonuje st. sierż. Marta Mróz z poznaĶskiej policji – policjanci w nocy próbowali zatrzymać do kontroli samochód marki Audi A6. Kierowca nie reagował jednak na sygnały świetlne i dźwiękowe funkcjonariuszy. Nagle wpadł w poślizg i uderzył w sygnalizację świetlną. 27-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Kierowcy muszą w tym miejscu liczyć się z dużymi utrudnieniami. Sygnalizacja świetlna nadal nie działa. Na miejscu działają już służby ZDM.

Reklama