Reklama
Reklama

Jak dostać się na domówkę? Poznaniacy stworzyli aplikację, która ma to ułatwiać

fot. zab zab @ fb
fot. zab zab @ fb

Poznański start-up stworzył narzędzie do kojarzenia ludzi złaknionych imprezowego towarzystwa. ZabZab pobrano dotąd 5 tysięcy razy.

Czym ZabZab różni się od obecnych już na rynku platform skupiających ludzi wokół imprez? Sednem tego projektu są domówki. - Nasza aplikacja to platforma, która łączy najbardziej aktywnych gospodarzy domówek z imprezową społecznością w całej Polsce - mówi Marcin Świtalski, autor aplikacji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Pomysł na start-up polega na kojarzeniu ludzi chętnych do zabawy. Z jednej strony są ci organizujący domówkę, z drugiej ci którzy znajdują się w pobliżu i mają ochotę się na nią dostać. Dzięki ZabZabowi będą oni mogli w sposób transparentny spotkać się w jednym miejscu i wspólnie się bawić.

Na rynku jest już kilka rozwiązań, które ułatwiają ludziom wspólne imprezowanie. Świtalski podkresla jednak róznicę pomiędzy istniejącymi aplikacjami, a tą stworzoną przez siebie. - Celem Bimbra jest spotkanie ludzi w celu wspólnego picia alkoholu, Tinder natomiast specjalizuję się w łączeniu znajomych w grupowym randkowaniu. Oczywiście, na domówkach ludzie również konsumują alkohol, ale my stawiamy na imprezowanie w tej konkretnej atmosferze. Domówki mają swój niepowtarzalny klimat - mówi szef start-upu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.28 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro