Reklama
Reklama

Przedstawiciele Prawa do Miasta wyszli na ulicę, żeby spytać poznaniaków o ich wizję Poznania

fot. Społeczna Koalicja Prawo do Miasta @ FB
fot. Społeczna Koalicja Prawo do Miasta @ FB

Społeczna Koalicja rozpoczyna akcję "Jakiego chcemy Poznania", w ramach której chce się dowiedzieć, czego poznaniacy oczekują od miejskich władz.

"Jakie powinny być priorytety dla prezydenta i miejskich radnych?" - takie pytanie pada w ankiecie zamieszczonej na facebookowej stronie poznańskich działaczy. Ankieta uwzględnia 22 zagadnienia, takie jak dofinansowanie dodatkowych zajęć w szkołach, zwiększenie liczby miejsc w żłobkach, czy budowy mieszkań komunalnych. Wypełniający ją może określić, jak ważne dla niego są to kwestie, poprzez umieszczenie na skali od 1 do 5, gdzie 1 oznacza temat nieistotny, a 5 - bardzo ważny. Ankieta jest dostępna TUTAJ.

Jednak, prócz ankiety, społecznicy zdecydowali się także na mniej konwecjonalne rozwiązanie. W najbliższych dniach będzie można ich spotkać na ulicach Poznania, placach i w parkach. "Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie chwilę swojego czasu na rozmowę na temat Poznania!" - piszą w poście reklamującym akcję, przedstawiciele Prawa do Miasta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.11 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro