Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -6
Reklama

Przedstawiciele Prawa do Miasta wyszli na ulicę, żeby spytać poznaniaków o ich wizję Poznania

sw
czwartek, 7.06.2018 r.
godz. 18.04
sw | czwartek, 7.06.2018 r., godz. 18.04
Przedstawiciele Prawa do Miasta wyszli na ulicę, żeby spytać poznaniaków o ich wizję Poznania
fot. Społeczna Koalicja Prawo do Miasta @ FB

Społeczna Koalicja rozpoczyna akcję „Jakiego chcemy Poznania”, w ramach której chce się dowiedzieć, czego poznaniacy oczekują od miejskich władz.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1036 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1045 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1040 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

„Jakie powinny być priorytety dla prezydenta i miejskich radnych?” - takie pytanie pada w ankiecie zamieszczonej na facebookowej stronie poznańskich działaczy. Ankieta uwzględnia 22 zagadnienia, takie jak dofinansowanie dodatkowych zajęć w szkołach, zwiększenie liczby miejsc w żłobkach, czy budowy mieszkań komunalnych. Wypełniający ją może określić, jak ważne dla niego są to kwestie, poprzez umieszczenie na skali od 1 do 5, gdzie 1 oznacza temat nieistotny, a 5 - bardzo ważny. Ankieta jest dostępna TUTAJ.

Jednak, prócz ankiety, społecznicy zdecydowali się także na mniej konwecjonalne rozwiązanie. W najbliższych dniach będzie można ich spotkać na ulicach Poznania, placach i w parkach. "Będzie nam niezmiernie miło, jeśli poświęcicie chwilę swojego czasu na rozmowę na temat Poznania!" - piszą w poście reklamującym akcję, przedstawiciele Prawa do Miasta.

Reklama