Reklama

Policjanci odzyskali skradzionego Mercedesa. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy i śmigłowiec w akcji

fot. Policja

Do kradzieży doszło w powiecie międzychodzkim. Mercedesa udało się odzyskać tego samego dnia.

Zaraz po tym, jak do policjantów z Nowego Tomyśla dotarła wiadomość o kradzieży samochodu marki Mercedes klasy S o wartości 80 tysięcy zł mundurowi ruszyli do akcji. Pojazd został skradziony z powiatu międzychodzkiego, a sprawca przemieszczać się miał w kierunku Lwówka Wielkopolskiego. W związku z powyższym decyzją I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu nadkom. Sławomira Wenderskiego ogłoszono alarm na terenie działania jednostki. W działaniach poszukiwawczych udział wzięło około 30 funkcjonariuszy z powiatu międzychodzkiego oraz ponad 20 funkcjonariuszy z powiatu nowotomyskiego. Do działań został również zadysponowany śmigłowiec z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu - informuje sierż. szt.Joanna Jerzewska z policji w Nowym Tomyślu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Samochód został odnaleziony już tego samego dnia. Zauważył go już po służbie jeden z policjantów Wydziału Kryminalnego w Nowym Tomyślu. Auto stało na terenie miejscowości Lipka Wielka. W samochodzie pozostawione zostały przez sprawce kluczyki od pojazdu. Sprawca jest poszukiwany.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro