Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Nie milkną komentarze odnośnie dj’ki karmiącej piersią podczas występu w KontenerArt

sw
czwartek, 24.05.2018 r.
godz. 11.54
sw | czwartek, 24.05.2018 r., godz. 11.54
Nie milkną komentarze odnośnie dj’ki karmiącej piersią podczas występu w KontenerArt
fot. FB/KontenerArt

Jej dj-set wywołał burzę w sieci. Komentujący dzielą się na tych, którzy kibicują odważnej młodej mamie, która nie rezygnuje z pasji. Inni jej występ uważają za niepotrzebny ekshibicjonizm.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1019 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Sprawa nie jest nowa, bo występ Ewy Dymek-Dudzińśkiej miał miejsce podczas imprezy 3 maja, ale teraz przez sieć przetacza się fala zainteresowania tematem mamy-dj’ki, w związku z jej udziałem w programie Pytanie Na Śniadanie. Dziecko karmione matczynym mlekiem w takt muzyki techno ma być symbolem i swoistym dowodem na to, że da się pogodzić aktywne i towarzyskie życie z rolą opiekuńczej matki. Dla drugich to przejaw braku kultury, niepotrzebne epatowanie tym, co powinno pozostać w sferze intymnej.

Choć sama zainteresowana, Ewa Dymek-Dudzińska przyznaje, że zdecydowała się nakarmić swoją pociechę zupełnie naturalnie i nie po to, by cokolwiek komuś udowadniać, to w momencie, w którym rozpętała się wokół tego burza, dostrzegła jak bardzo potrzebna jest dyskusja na ten temat. Argumentem ludzi, którzy mają do do Dymek-Dudzińskiej pretensje, jest narażenie dziecka na wstrząsy i głośną muzykę.
 

Ewa Dymek-Dudzińska oprócz tego, że dj'ką jest również członkinią feministycznego Chóru Czarownic. Zawodowo zajmuje się też sztukami plastycznymi, a w wolnych chwilach także... chłostaniem porem piersi.

Reklama