Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -3
Reklama

MyTaxi od teraz także w Poznaniu

sw
środa, 23.05.2018 r.
godz. 17.45
sw | środa, 23.05.2018 r., godz. 17.45
MyTaxi od teraz także w Poznaniu
fot. FB/MyTaxi

Dotychczas taksówkę poprzez aplikację można było zamówić w Warszawie, Trójmieście i Aglomeracji Śląskiej. Od środy do tego grona dołącza też stolica Wielkopolski.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1029 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

MyTaxi to aplikacja do zamawiania taksówki w oparciu o sygnał GPS. W środę, 23 maja, pod system podpięta została setka taksówkarzy z licencją, a firma nim zarządzająca nawiązała współpracę z Poznańskim Stowarzyszeniem Taksówkarzy. Lokalna korporacja i wchodzący na poznański rynek światowy gracz uznały, że nie będą sobie wchodzić w drogę, jako, że mają inne profile działalności.

Wchodząc na poznański rynek, marketingowcy MyTaxi odrobili pracę domową i zwrócili się do poznaniaków za pomocą tradycyjnej gwary: „Tej! Wiara! Nie ma co brzęczeć! Od teraz wszędzie jedziecie drynda! A i weźcie mniej bejmów bo do ... 50% taniej na każdy przejazd (przy płatności przez aplikację). Cieszymy się, że w końcu tu jesteśmy!” - informuje posta na facebookowym profilu marki.

By korzystać z MyTaxi w Poznaniu wystarczy ściągnąć na swój smartfon aplikację i prawidłowo ją skonfigurować. Dotychczas zdecydowało się na to 13 mln użytkowników w 11 krajach. Korzysta z niej 160 tys. kierowców, w tym 5 tys. w Polsce. Firma działa od 2009 r.

Reklama