Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 6
Reklama

Atrakcyjne działki nad morzem - na raty!

REKLAMA
środa, 23.05.2018 r.
godz. 19.00
REKLAMA | środa, 23.05.2018 r., godz. 19.00
Atrakcyjne działki nad morzem - na raty!

Pragniesz spokoju i wypoczynku – to oferta dla Ciebie. Zupełnie nowe działki rekreacyjne nad Bałtykiem – w promocyjnej cenie. Wystarczy wpłata zaledwie 10 000 zł i już możesz korzystać z działki. Reszta rozłożona na miesięczne raty. Ilość działek objętych promocją ograniczona!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1003 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Rusinowo leży między Jarosławcem a Darłowem, około 2 km spacerem od pięknej, szerokiej plaży, która w sezonie nie jest zatłoczona, jak w innych kurortach nadmorskich. Tu panuje idealny klimat dla alergików, a powietrze nasycone jest jodem. Działki położone są między dwoma nadmorskimi jeziorami Wicie i Kopań. Dodatkowym atutem jest fakt, że w pobliskim Jarosławcu powstała nowoczesna, sztuczna plaża - to drugi tego typu obiekt w Europie.

Nasze Ogrody to oaza spokoju i dzikiej przyrody, gdzie na polnych dróżkach spotkamy zające, sarny i inne leśne zwierzęta. Rusinowo jest miejscem przyjaznym dla wędkarzy, miłośników jazdy konnej, miłośników żeglowania, albowiem znajduje się tu przestrzeń do wodowania łodzi. 

Dzięki promocji, możesz korzystać z działki, już po wpłacie 10000 zł. Reszta rozłożona jest na miesięczne, nieoprocentowane raty. Wartość wkładu za nabycie prawa do działki to zaledwie 19500 zł za 350 metrów kwadratowych. 

W Rusinowie planowane jest także zagospodarowanie terenu pod aktywność sportowo-rekreacyjną (korty tenisowe, boiska, plac zabaw). 

Dlaczego warto wybrać wypoczynek w Rusinowie? Ogrody zakłada Stowarzyszenie Działkowców – Nasze Ogrody. To pierwsze w Polsce stowarzyszenie, które tworzy działki na własnych terenach. Każdy, kto przystępuje do stowarzyszenia, staje się dzierżawcą a pośrednio współwłaścicielem. Działkowiec może korzystać ze swojego ogrodu przez cały rok, ponieważ wszystkie media zaprojektowane są do całorocznej eksploatacji. Nowe tereny pozwalają na rodzinne zagospodarowanie ogrodów, co oznacza, że działki obok siebie mogą posiadać: mąż, żona, dziadek, babcia i wnukowie. Warto podkreślić, że posiadanie działki rekreacyjnej to doskonała forma inwestowania oszczędności. Mogą być one zbywane na rynku wtórnym. Działkowiec otrzymuje wówczas zwrot wpisowego i poniesionych nakładów, co czyni tę transakcję niezwykle interesującą. 

Stowarzyszenie zakłada także ogrody nad jeziorem Lusowskim koło Poznania. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.naszeogrody-psd.pl. Telefon kontaktowy to 798 068 630, 797 775 148, 618 423 723 w godz. 9-16.

Reklama