Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 6
Reklama

Lato nad Wartą: kino plenerowe i liczne koncerty

sk
środa, 23.05.2018 r.
godz. 08.44
sk | środa, 23.05.2018 r., godz. 08.44
Lato nad Wartą: kino plenerowe i liczne koncerty
fot. Renata Winczewska

Mieszkańcy Poznania ponownie będą mogli korzystać latem z wielu atrakcji kulturalnych, zlokalizowanych w rejonie Warty.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
13°C 1016 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1031 hPa
POJUTRZE
pogoda
14°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Sporym zainteresowaniem cieszą się kina plenerowe. - Tym razem rozszerzamy repertuar do 10 filmów i 4 lokalizacji (Przystań miejska - Cypel Warty, Plaża Rataje, Przystanek Politechnika oraz Plaża Szeląg). W każdym z podanych miejsc stanie duży, komfortowy (36m2) ekran (11 x 7 m). Seanse rozpoczną się pomiędzy godziną 21:00 a 22:00 - zachęcają organizatorzy.

W najbliższą sobotę w Przystani Miejskie będzie można zobaczyć film "w starym dobrym stylu". Pokazy będą trwać do połowy sierpnia, a na ekranie obejrzymy takie filmy jak "Nietykalni", "Praktykant" czy "La La Land".

2 czerwca na Cyplu Warty odbędzie się dedykowany przede wszystkim dzieciom Koncert Muzyki Filmowej. Na scenie wystąpi CoOperate Orchestra w blisko 50-osobowym składzie pod batutą Adama Domurata z dwiema pięknymi solistkami - Hanią Stach oraz Zofią Miksą-Kurowską.Wspólnie wykonają kilkanaście znanych utworów muzycznych z bajek i filmów takich jak Król Lew, Pocahontas, Opowieści z Narnii, Piękna i Bestia, Kraina Lodu, Harry Potter,Gwiezdne Wojny i inne.

W kolejnych tygodniach odbędą się m.in. koncerty gospel, operowe czy jazzowe. Szczegółowe informacje znaleźć można na www.facebook.com/rzekawartapoznania. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Reklama