Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Ultrasi Legii nie weszli na stadion

sk
niedziela, 20.05.2018 r.
godz. 19.14
sk | niedziela, 20.05.2018 r., godz. 19.14
Ultrasi Legii nie weszli na stadion
fot. facebook.com/Sprawcy

Kibice Legii Warszawa z opóźnieniem weszli na mecz z Lechem Poznań, a część z nich została pod INEA Stadionem.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Fani Wojskowych mieli problemy "na bramkach". Przez chwilę wydawało się, że mecz odbędzie się bez ich udziało, ostatecznie, choć z opóźnieniem, część warszawiaków pojawiło się na sektorze.
 
Kibice Legii nie zaprezentują jednak w Poznaniu przygotowanej przez siebie oprawy. Grupa ultras "Nieznani Sprawcy" wydała w tej sprawie oświadczenie. Jego pełna treść poniżej.
 
"Drodzy Kibice! Cała oprawa przygotowana przez NaS na dzisiejszy mecz w Poznaniu, decyzją klubu Lech Poznań, nie została wpuszczona na stadion. (oprawa 'wpuszczona'??? chyba 'wniesiona' - dopisek redakcji) Mimo sprawdzania każdej z czterech sektorówek pod kątem ukrycia w nich pirotechniki, bądź czegokolwiek innego, leżą pod wejściem na sektor i rzecz jasna nie będą zaprezentowane na dzisiejszym meczu. Długie godziny NaSzej pracy oraz Waszych pieniędzy zostały zmarnowane abstrakcyjną decyzją ludzi, którzy chcą zniszczyć w Polsce ruch kibicowski. Nie chcąc narażać reszty kibiców na spędzanie kolejnego meczu Legii pod stadionem zdecydowaliśmy się zostać z oprawami pod wejściem, aby reszta kibiców Legii mogła obejrzeć dzisiejszy mecz i wspierać Legię. Decyzja trudna, ale jedyna w zgodna z NaSzymi kibicowskimi ideałami.
 
 

Reklama