Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Nowotomyscy policjanci będą mieli nowoczesną siedzibę. Za niemal 20 mln zł

j
niedziela, 20.05.2018 r.
godz. 16.29
j | niedziela, 20.05.2018 r., godz. 16.29
Nowotomyscy policjanci będą mieli nowoczesną siedzibę. Za niemal 20 mln zł
fot. KPP Nowy Tomyśl

Nowy budynek będzie oddany do użytku w 2020 roku. Kilka dni temu odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego na placu budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Nowy budynek Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odpowiadać będzie najnowszym standardom. Nowa siedziba nowotomyskich policjantów będzie posiadała 4 kondygnacje nadziemne, będzie wyposażona w strzelnicę ćwiczebną i budynek garażowy.  Koszt inwestycji to kwota rzędu 19,5  milionów złotych. Część sumy zostało przekazane przez Starostwo Powiatowe w Nowym Tomyślu. Obiekt będzie służył nie tylko mundurowym, ale przede wszystkim mieszkańcom, gdyż w istotny sposób usprawni obsługę interesantów – informuje Joanna Jerzewska z policji w Nowym Tomyślu.

17 maja na placu budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego. Dokument sygnowali m.in. Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffman oraz Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka. Nowy budynek będzie oddany do użytku w czerwcu 2020 roku – dodaje Jerzewska.

Reklama