Reklama
Reklama

Uwaga na fałszywych energetyków

Na północy Poznania grasuje szajka oszustów, którzy podając się za pracowników Grupy Enea, wyłudzają od ludzi informacje na temat ich rachunków i płatności.

Przed fałszywymi energetykami przestrzegają przedstawiciele Grupy Enea, których komentarz udało się zdobyć dobrze znanemu w mediach społecznościowych profilowi Alert Poznań.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA


Głos ze strony dostawcy energii nie pozostawia wątpliwości: - Otrzymujemy wiele sygnałów od Klientów o nierzetelnych przedstawicielach handlowych. Pukają do drzwi wielu osób, sugerując, że działają w imieniu Enei lub w porozumieniu z nami. Osoby, które próbują przekazać informację o zmianach w rozliczeniach i proszą odbiorców o przedstawienie dotychczasowych faktur nie są naszymi przedstawicielami.

Jak widać, oszuści na razie wyciągają podstępem zaledwie informacje, jednak te są nierzadko nie mniej cenne, od pieniędzy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
4.18 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro