Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Będzie zadyma na meczu Lech-Legia? Policjanci już kontrolują wchodzących na stadion

j
czwartek, 17.05.2018 r.
godz. 11.30
j | czwartek, 17.05.2018 r., godz. 11.30
Będzie zadyma na meczu Lech-Legia? Policjanci już kontrolują wchodzących na stadion
fot. Szymon Iwanicki

Wzmożona akcja policji spowodowana jest przygotowaniami do niedzielnego meczu między Lechem i Legią.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Podobno policja pilnuje stadionu, kto wchodzi, wychodzi itp. Nawet osobom, które wchodzą na siłownię torby sprawdzają – pisze nasz czytelnik. Wedle naszych nieoficjalnych informacji, część kibiców chciałaby maksymalnie utrudnić przeprowadzenie niedzielnego meczu Lecha z Legią, po którym to Legia może zdobyć tytuł Mistrza Polski bez względu na wynik spotkania. Rozpoczęta z wyprzedzeniem akcja policji może utrudnić kibicom wniesienie materiałów pirotechnicznych na stadion.

Zapewniam, że nic poważnego się nie dzieje – mówi Dominika Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji. Jak wszyscy wiemy, niedzielny mecz jest meczem podwyższonego ryzyka. W związku z tym już trwają przygotowania funkcjonariuszy do tego wydarzenia stąd w okolicach stadionu można spotkać więcej policjantów, którzy już wypełniają swoje obowiązki – dodaje.

Policjanci zapowiadają, że w weekend na poznańskich ulicach będzie ich więcej. W niedzielny mecz zabezpieczać będą setki policjantów z różnych pionów – mówi Dominika Bral. Chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko kibicom, ale też wszystkim poznaniakom, dlatego należy się spodziewać wzmożonych działań policyjnych na terenie całego miasta – między innymi w okolicach Starego Rynku, gdzie po meczu kibice mogą się przenieść – kończy.

Reklama