Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Poznański Budżet Obywatelski: w piątek urzędnicy pomogą napisać wniosek

j
czwartek, 17.05.2018 r.
godz. 10.30
j | czwartek, 17.05.2018 r., godz. 10.30
Poznański Budżet Obywatelski: w piątek urzędnicy pomogą napisać wniosek
fot. UMP

18 maja na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta zorganizowany zostanie Maraton Pisania Wniosków PBO19. Będzie można nie tylko uzyskać szczegółowe informacje na temat Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, ale też fachową pomoc w wypełnianiu wniosków.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Podczas Maratonu mieszkańcy będą mogli nie tylko uzyskać wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego, ale też skonsultować swój pomysł i oszacować koszty. Maraton ma przede wszystkim pomóc autorom projektów w wypełnieniu wniosków do PBO19.

Dzięki takiej pomocy każdy pomysł na PBO19 zostanie sformalizowany, a wszystkie wątpliwości co do zasad obowiązujących w tej edycji - rozwiane. Urzędnicy pomogą określić, czy proponowany projekt jest ogólnomiejski, czy też rejonowy. Będzie można również wspólne przygotować budżet niezbędny do zgłoszenia tego wniosku – informują miejscy urzędnicy.

Podczas Maratonu wiele atrakcji przygotowano również dla dzieci. Kiedy rodzice będą skupieni na wypełnianiu wniosków, pociechy będą pod najlepszą opieką. Przez całe popołudnie będzie czekać na nie mnóstwo atrakcji, m.in. fantastyczna wyspa klocków LEGO, pyszna wata cukrowa, a dla starszych - konkurs wiedzy o PBO - dodają.

Maraton Pisania Wniosków do Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego rozpocznie się w piątek, 18 maja o godzinie 15:00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta i potrwa do godziny 19:00.

Reklama