Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
15 5
Reklama

Urodzinowe Wygrywanie w Poznań Plaza!

REKLAMA
piątek, 18.05.2018 r.
godz. 07.30
REKLAMA | piątek, 18.05.2018 r., godz. 07.30
Urodzinowe Wygrywanie w Poznań Plaza!

Jak co roku, również i tym razem świętujemy urodziny Poznań Plaza. Z tej okazji nie może zabraknąć prezentów. Cieszymy się, że jesteście z nami, dlatego zapraszamy do udziału w zabawie z licznymi nagrodami.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
13°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
15°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1024 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Grać i wygrywać można w dniach 18-27 maja, w godzinach 12:00 – 20:00. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł brutto w dwóch różnych sklepach w Poznań Plaza, zarejestrować paragony w punkcie obsługi konkursu i wykazać się refleksem. Zadanie konkursowe polega na jak najszybszym ułożeniu puzzli na ekranie dotykowym. Nagrodę otrzyma każdy, kto zdąży ułożyć puzzle w określonym czasie.

W zależności od wartości zakupów można grać o:
- powerbank, parasol lub kubek termiczny (zakupy za 100-149,99 zł brutto),
- głośnik bluetooth lub kijki do nordic walking (zakupy za 150-199,99 zł brutto),
- kamerę lub torbę podróżną (zakupy za minimum 200 zł brutto).

Każdy uczestnik w trakcie trwania całego konkursu będzie mógł wziąć udział maksymalnie dwa razy, po każdorazowym okazaniu paragonów. W puli jest niemal 300 nagród, zdobądź jedną z nich!

Regulamin konkursu dostępny w punkcie obsługi konkursu.

POZNAŃ PLAZA

Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. W centrum znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore, około 130 salonów i butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz liczne punkty usługowe. W Poznań Plaza jest jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX oraz 10 sal kinowych 2D. Po udanych zakupach klienci mogą skorzystać z bogatej oferty restauracji oraz odpocząć przy filiżance kawy w jednej z ulubionych kawiarni. Budynek galerii został zaprojektowany z myślą o wygodzie, obfituje w liczne atria, windy i ruchome schody. Bogata oferta handlowa, dogodna lokalizacja i wygodny, bezpłatny parking sprawia, że Poznań Plaza jest stałym i atrakcyjnym miejscem zakupów, spotkań towarzyskich i rozrywki. Centrum handlowe Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

www.poznanplaza.pl

www.facebook.com/CH.PoznanPlaza

Reklama