Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Znamy kolejne pola na planszy Monopoly Poznań

REKLAMA
środa, 16.05.2018 r.
godz. 16.00
REKLAMA | środa, 16.05.2018 r., godz. 16.00
Znamy kolejne pola na planszy Monopoly Poznań

Szkoła Podstawowa nr 51 z osiedla Lecha zwyciężyła w konkursie na kreatywny film nawiązujący do przyjazdu Pana Monopoly do stolicy Wielkopolski i jako jedyna szkoła znajdzie się na planszy poznańskiej edycji gry.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa

 Filmowe i zdjęciowe prace do konkursu zgłosiło ponad 20 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego Poznania. Po wstępnej selekcji zgłoszeń w finale, w którym o zwycięstwie decydowała liczba polubień i udostępnień na portalu Facebook, najbardziej kreatywni okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 51. I to właśnie ich podstawówka znajdzie się na planszy powstającej właśnie gry oraz będzie posiadać Kartę Szansy lub Kasy Społecznej z nazwą szkoły i zdjęciem. 

A na kolejnym polu…

Winning Moves, wydawca gry, zdradza też bohatera kolejnego pola gry. Będzie to znany poznański deweloper Nickel Development z Browarem Mycielskich, który jest drugim etapem inwestycji w ramach kompleksu apartamentowo-komercyjnego Warzelnia w poznańskiej dzielnicy Kobylepole. – To wyjątkowe miejsce przesiąknięte lokalną historią i duchem wielkopolskiej przedsiębiorczości. W XIX w. Browar Mycielskich był jednym z dwóch najprężniej działających zakładów piwowarskich na terenie Poznania – mówi Agata Olszyńska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Nickel Development. – Drugi etap wzbogaci Warzelnię o kolejne apartamenty, powierzchnie biurowe oraz lokale komercyjne, w tym restaurację i śniadaniownię, a także delikatesy, dobrego rzeźnika i piekarnię. Zdecydowaliśmy, że ta inwestycja dobrze odnajdzie się w doborowym towarzystwie innych pól poznańskiego Monopoly – dodaje. 

Tym samym Nickel Development dołącza do Ratusza, Starego Browaru, zakładów Volkswagen Poznań, dewelopera Atanera oraz mediów epoznan.pl i radia Eska Poznań, które znajdą się na planszy Monopoly Poznań. Prace nad wyborem miejsc do poznańskiej edycji gry zbliżają się ku końcowi. Większość miejsc jest już wybranych, ale organizatorzy będą je ogłaszać sukcesywnie w późniejszym terminie.

Inicjatywę Monopoly Poznań wspiera Urząd Miasta Poznania. W grę zagramy już jesienią.

Reklama