Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Orientalny urlop

REKLAMA
środa, 16.05.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | środa, 16.05.2018 r., godz. 13.00
Orientalny urlop

Faktem jest, że coraz częściej plany wakacyjne skupiają się na wyjazdach zagranicznych. Szukamy gwarantowanej pogody, słońca, odmiennej kultury i wrażeń tak odmiennych od codzienności.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa

Stąd też moda na ciekawe kierunki, egzotyczne wycieczki oraz kulturowe odmienności. Taka wyprawa z http://dreamtours.pl może stać się niesamowitą przygodą, której nie zapomnimy. No może do czasu następnej wycieczki w egzotyczne miejsce.

Modne kierunki

Coraz częściej na wyjazd zagraniczny wybieramy państwa lub regiony, które są dalekie od Europy. To pozwala zakosztować zupełnie innego klimatu. Oman pachnie kadzidłem, a plaże i zabytki oraz oazy na rozłożystych pustyniach sprawiają, że oferty http://dreamtours.pl/wakacje/oman stają się coraz popularniejsze wśród polskich turystów. Poza tym to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych, a świat pod taflą to cały szereg nieporównywalnych z niczym wrażeń.

Popularne stają się również wycieczki http://dreamtours.pl/wakacje/zjednoczone-emiraty-arabskie/dubaj. Miejsca, które tak innowacyjnie łączą kult tradycji i najnowocześniejsze na świecie inwestycje, przyciągają i tych złaknionych klimatu „Baśni z 1001 nocy”, jak i zapierających dech w piersiach budynków. Dubaj to okazja, by zrobić ekskluzywne zakupy lub zaznać spokoju w pięknych meczetach i minaretach. A nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać ze wszystkich atrakcji, jakie Zjednoczone Emiraty Arabskie mają do zaproponowania.

Europejskie zakątki

Na liście ulubionych miejsc Polaków pojawia się nie bez przyczyny Bułgaria. Choć na pierwszy rzut oka budzi sentymentalne wspomnienia związane z minionym systemem politycznym, to obecnie propozycje http://dreamtours.pl/wakacje/bulgaria zachwycają nowoczesną infrastrukturą i niesamowitym klimatem Bałkanów, który odzwierciedla się w kulturze, kulinariach i ogromnej żywiołowości mieszkańców. Ten kierunek kusi również bardzo atrakcyjnymi cenami i gwarantowanym słońcem na Złotych Piaskach.

Niemal egzotyczny klimat znajdziemy na Ibizie. Piękna wyspa Balearów to mieszanka zielonych wzgórz, skalistych zatoczek i klimatycznych miasteczek z charakterystycznymi białymi domkami. Z oferty http://dreamtours.pl/wakacje/ibiza korzystają miłośnicy zarówno leniwego odpoczynku, jak i atrakcji zarówno w dzień, jak i w nocy.

Reklama