Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Vilda Park – wszędzie po drodze!

REKLAMA
czwartek, 17.05.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 17.05.2018 r., godz. 13.00
Vilda Park – wszędzie po drodze!

Ruszyła budowa inwestycji Vilda Park przy ul. Droga Dębińska w dzielnicy Wilda. To najnowszy projekt mieszkaniowy w portfolio BPI Real Estate Poland - belgijskiego dewelopera, który realizowany jest we współpracy joint venture z ACTEEUM Group. Podobnie jak poprzednie inwestycje BPI w Polsce poznańskie osiedle wyróżnia wyjątkowa lokalizacja oraz nowoczesna architektura. Vilda Park powstaje nie tylko w malowniczym sąsiedztwie Warty, ale i w bardzo bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta. Nowoczesny styl projektu to z kolei efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa

Vilda Park powstaje przy ul. Droga Dębińska. Lokalizacja to jeden z największych atutów nowoczesnego osiedla, dzięki czemu jego przyszli mieszkańcy będą mieli wszędzie po drodze. Inwestycja znajduje się tylko kilka minut drogi od najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych na mapie Poznania, w tym biurowego Placu Andersa, Starego Browaru, Dworca Głównego i Starego Rynku. Położenie inwestycji zapewnia również szybki dojazd do lotniska,  autostrady A2 prowadzącej  do Warszawy i Berlina, a jednocześnie bliskość terenów zielonych. 

Vilda Park powstaje nad samą Wartą, gdzie nie brakuje licznych atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także prowadząca wzdłuż rzeki - Wartostrada.

- Cieszę się, że do grona europejskich miast, w których jesteśmy obecni dołączył również Poznań. To miasto o dużym potencjale inwestycyjnym, w którym jest miejsce na realizację ciekawych projektów deweloperskich. Pracując nad koncepcją Vilda Park przyświecała nam idea zaprojektowania przyjaznego osiedla, które połączy komfort życia w mieście z urokiem życia blisko natury - mówi Katarzyna Kyrcz, Dyrektor Projektu w BPI Real Estate Poland.

W ramach inwestycji Vilda Park zostaną wybudowane cztery budynki, w których łącznie znajdzie się 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 m2 i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. 

Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, który wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, czy szkło. Na uwagę zasługują również przestrzenie wspólne w postaci zielonego dziedzińca, nieoczywistego placu zabaw dla dzieci w formie "grajobrazów", dodatkowe udogodnienia jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje również możliwość zakupu miejsca ze stacją do ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie osiedla powstaną także domki dla Jeżyków, a także wydzielone strefy ogrodowe przeznaczone go ekologicznych uprawy ziół kuchennych i warzyw.  

Średnia cena mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park wynosi 8 000 zł/m2.  Plany dostępnych lokali można obejrzeć w biurze sprzedaży projektu przy ul. Bielinki 1, gdzie dodatkowo na wszystkich odwiedzających czeka kawa i prawdziwe belgijskie czekoladki.

Planowany termin zakończenia I etapu projektu to koniec 2019 roku.

Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl.

Reklama